śródmiąższowe zapalenie pęcherza objawy

Ból w miednicy lub między pochwy i odbytu u kobiet lub między moszny i odbytu u mężczyzn (krocza) .; Przewlekły ból miednicy;. Trwałe, pilną potrzebę oddania moczu;. Częste oddawanie moczu, często w małych ilościach przez cały dzień iw nocy. Osoby z ciężkim zapaleniem pęcherza moczowego śródmiąższowego może mocz częściej niż 60 razy dziennie;. Ból lub dyskomfort, gdy pęcherz napełnia i ulgę po oddawaniu moczu;. Ból podczas stosunku płciowego.

Kiedy udać się do lekarza

Oznaki i objawy śródmiąższowe zapalenie pęcherza różnią się od osoby do osoby. Jeśli śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego, objawy mogą się zmieniać w czasie, od czasu do czasu spalania w odpowiedzi na wspólnych powoduje, takie jak miesiączka, siedząc na długi czas, stres, ćwiczenia i aktywności seksualnej.

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza oznaki i objawy m.in.

Nasilenie objawów wywołanych przez śródmiąższowe zapalenie pęcherza często się zmienia, a niektórzy ludzie mogą wystąpić okresy, w których objawy ustępują.

Choć oznaki i objawy śródmiąższowe zapalenie pęcherza może przypominać te z przewlekłym zakażeniem dróg moczowych, hodowle moczu są zwykle wolne od bakterii. -Jednak, Objawy mogą pogorszyć, jeśli osoba z śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego dostaje infekcji dróg moczowych.

Jeśli masz przewlekły ból pęcherza moczowego lub pilność i częstotliwości, należy skontaktować się z lekarzem.