Odnośniki do innych informacji na temat wrodzonych wad serca

Członkowie National Heart, Lung, and Blood Institute i Dziecięcego Narodowego Centrum Medycznego omówić nowe otwarcie suite obrazowania pediatryczny w Szpitalu Dziecięcym i jak może się rozwijać naszą zdolność diagnozowania i leczenia wrodzonej wady serca.

Ten Google+ Hangout z NHLBI wyposażony starszych autorów z papieru, który został opublikowany w Internecie 12 maja 2013, w czasopiśmie Nature, o pierwszym na dużą skalę analizy sekwencjonowania wrodzonymi wadami serca. Ten NHLBI wspierane międzynarodowym, wieloośrodkowym wspólny wysiłek badawczy przybliża nas do zrozumienia najbardziej rozpowszechnionym rodzajem wad wrodzonych.

Starsi autorzy biorące udział to: Dr Bruce D. Gelb, dyrektor Instytutu Zdrowia Dziecka i Rozwoju w Icahn School of Medicine na górze Synaj w Nowym Jorku; dr. Christine E. Seidman, profesor medycyny i genetyki i dyrektor Cardiovascular Genetics Center w Brigham and Women Hospital w Bostonie i badacza Howard Hughes, a dr Wendy Chung, kliniczne i molekularne genetyk i dyrektor Genetyki Klinicznej na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jork. Hangout jest moderowana przez dr Jonathan R. Kaltman, szef rozwoju chorób serca i strukturalnych Oddział w Pionie NHLBI dnia Cardiovascular Nauk i współautor artykułu.

NHLBI Resources

Dowiedz się więcej na temat tego badania i wrodzonymi wadami serca tutaj.

Non-NHLBI Resources

Jonathan R. Kaltman, MD, Wydziału NHLBI dnia Cardiovascular Nauki i Richarda Lifton, MD, Ph.D., Kierownik Katedry Genetyki na Uniwersytecie Yale, omówienia wyników z pierwszego na dużą skalę analizy sekwencjonowania genu wrodzonych serca choroba. Odkrycia, które zostały opublikowane w Internecie 12 marca 2013, w czasopiśmie Nature, poinformuje przyszłych badań nad przyczynami wrodzonymi wadami serca. Przeczytaj komunikat prasowy tutaj.

Richard Lifton, M. D., Ph.D., kierownik Zakładu Genetyki na Uniwersytecie Yale, omówić znaczenie Kardiochirurgii Dziecięcej Genomics Consortium, międzynarodowym, wieloośrodkowym wysiłku wspólnych badań wspieranych przez NHLBI. Przeczytaj komunikat prasowy tutaj.

Badania kliniczne

Komunikat dotyczący dyrektora