Mleczko lac-Hydrin

Nawilżające i zmiękczające skórę suchą, łuszcząca (rogowacenie naskórka) i rybia łuska, a dla chwilowej ulgi świądu związanego z tymi warunkami.

Mleczko Lac-Hydrin jest środek pochłaniający wilgoć. Sposób, w jaki działa nie jest znana, ale zwiększa ilość wody w skórze, co sprawia, że ​​jest bardziej miękka i giętka.

Skontaktować się z lekarzem lub służby zdrowia od razu, jeśli którykolwiek z nich odnosi się do pacjenta.

Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z balsamem Lac-Hydrin. Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, zwłaszcza jeżeli którekolwiek z poniższych stwierdzeń odnosi się do ciebie

Niektóre leki mogą wchodzić w interakcje z balsamem Lac-Hydrin. Ponieważ niewielkie, jeśli w ogóle, płyn Lac-Hydrin wchłania się do krwi, jest ryzyko interakcji z innym lekiem jest niska.

To może nie być kompletna lista wszystkich oddziaływań, które mogą wystąpić. Zwrócić się z lekarzem, jeśli balsam Lac-Hydrin mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami, które można podjąć. Skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem, zatrzymać lub zmienić dawkę każdego leku.

Użyj balsam Lac-Hydrin zgodnie z zaleceniami lekarza. Sprawdzić na etykiecie leku do dokładnych instrukcji dozowania.

Zapytaj swojego świadczeniodawcę wszelkie pytania można mieć o tym, jak używać balsamu Lac-Hydrin.

Wszystkie leki mogą powodować działania niepożądane, ale wiele osób nie ma lub niewielkie działania niepożądane. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli którykolwiek z tych Najczęstsze działania niepożądane utrzymują się lub stać się uciążliwe

Łagodne, przejściowe pieczenie, podrażnienie, łuszczenie, zaczerwienienie, wrażliwość lub kłucie.

Ciężkie reakcje alergiczne (wysypka; pokrzywka; świąd, trudności w oddychaniu; ucisku w klatce piersiowej; obrzęk jamy ustnej, twarzy, warg lub języka); ciężkie lub długotrwałe palenie, łuszczenie, zaczerwienienie, pieczenie, nadwrażliwość lub podrażnienie; pogorszenie stanu.

To nie jest pełna lista wszystkich działań niepożądanych, które mogą wystąpić. Jeśli masz pytania na temat działań niepożądanych, należy skontaktować się z lekarzem. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Aby zgłosić skutki uboczne do odpowiedniego biura, proszę przeczytać Przewodnik Raportowanie problemów z FDA.

natychmiast skontaktować 1-800-222-1222 (American Association of Poison centrów kontroli), lokalnym centrum kontroli zatruć lub pogotowie. Mleczko Lac-Hydrin może być szkodliwy w przypadku połknięcia.

Przechowywać Lac-Hydrin balsam w temperaturze pokojowej pomiędzy 59 a 86 stopni F (15 i 30 stopni C). Przechowywać balsam Lac-Hydrin w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od zwierząt domowych.

Informacje te nie powinny być stosowane w celu podjęcia decyzji, czy nie brać Lac-Hydrin balsamu lub innego leku. Tylko Twój lekarz posiada wiedzę i szkolenia, aby zdecydować, które leki są właśnie dla Ciebie. Ta informacja nie popiera żadnego leku jako bezpieczne, skuteczne i zatwierdzony do leczenia każdego pacjenta lub stan zdrowia. Jest to tylko krótkie podsumowanie ogólnych informacji na temat balsamu Lac-Hydrin. To nie obejmuje wszystkich informacji na temat możliwych zastosowań, kierunki, ostrzeżeń, środków ostrożności, oddziaływań, działań niepożądanych lub ryzyka, które mogą mieć zastosowanie do balsamu Lac-Hydrin. Informacja ta nie jest specyficzna porady medyczne i nie zastępują informacje otrzymane od dostawcy usług opieki zdrowotnej. Musisz porozmawiać ze swoim lekarzem uzyskać pełne informacje na temat ryzyka i korzyści płynących z używania balsamu Lac-Hydrin.