lindan (miejscowe trasy) właściwe wykorzystanie

Dawkowanie

Przechowywanie

Lindan jest trujący. Trzymać go z dala od ujścia, ponieważ jest szkodliwe i może być śmiertelne w przypadku połknięcia.

Użyj lindan tylko zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione. W tym celu może zwiększyć szanse na wchłanianie przez skórę i ryzyko zatrucia lindan.

Przechowywać lindan dala od oczu. Jeśli trzeba przypadkowego dostania się do oczu, przemyć je obficie wodą i skontaktować się z lekarzem.

Nie stosować na otwarte rany lindan, takich jak skaleczenia lub rany na skórze lub skórze głowy. W tym celu może zwiększyć prawdopodobieństwo zatrucia lindan.

Przy stosowaniu lindan innej osobie, należy nosić rękawiczki jednorazowe plastikowe lub gumowe wykonane z lateksu lub winylu, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży lub karmi piersią. Nie stosować naturalne lateksowe rękawiczki, ponieważ lindan może przejść przez te rękawiczki i być wchłaniane przez skórę. Myć ręce bardzo dobrze po zastosowaniu balsamu. Pozwoli to uniknąć lindan przed wchłonięciem przez skórę. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Put balsam lindan pod paznokciami i przycinać paznokcie krótkie. Użyj szczoteczki do zębów, aby uzyskać balsam lindan pod paznokciami i wyrzucić szczoteczkę po zakończeniu.

Nie przykrywać całkowicie obszar. Użyj lekką odzież.

Lindan wyposażony kierunkach pacjentów. Bądź pewien, że je bardzo uważnie przeczytać przed użyciem lindan. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia.

Twój partner seksualny lub partnerzy, szczególnie, a wszyscy członkowie gospodarstwa domowego może należy traktować również, ponieważ zakażenie może rozprzestrzeniać się do osób w bliskim kontakcie. Jeśli te osoby nie zostały sprawdzone pod kątem zachwaszczenia lub jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia

Aby użyć kremu lub emulsji formę lindanem na świerzb

Aby skorzystać z formularza szampon lindanu wszy

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.