levobetaxolol okulistyczny

Używa Dla levobetaxolol

Farmakologiczna Klasa: beta-adrenergiczne Blocker, cardioselective

levobetaxolol był dostępny tylko na receptę lekarza.

Alcon Laboratories przerwać dystrybucję levobetaxolol w 2006 roku.

Przed użyciem levobetaxolol

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla levobetaxolol, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowe lub reakcja alergiczna na levobetaxolol ani żadnych innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały problemów pediatrii specyficzne, które ograniczają użyteczność levobetaxolol u dzieci.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrii specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność levobetaxolol w podeszłym wieku.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas robienia levobetaxolol, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Levobetaxolol za pomocą któregokolwiek z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Korzystanie levobetaxolol któregokolwiek z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Prawidłowe użycie levobetaxolol

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie levobetaxolol. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Wstrząsnąć leku oraz tuż przed każdym użyciem.

Aby używać kropli do oczu (roztwór)

Jeśli lekarz zamówił dwa różne leki do oczu do stosowania razem, odczekać kilka minut przed użyciem drugiego leku. Pomoże to zapobiec drugi lek z “wymywanie” pierwszego.

Nie należy stosować levobetaxolol jeśli masz soczewek kontaktowych w twoich oczach. Usunąć soczewki kontaktowe przed użyciem levobetaxolol i odczekać 15 minut przed włożeniem soczewek widok.

Dawka levobetaxolol będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki levobetaxolol. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki levobetaxolol, stosuje się go jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić levobetaxolol pracuje prawidłowo i aby sprawdzić niepożądanych efektów.

Jeśli swędzenie, zaczerwienienie, obrzęk lub inne objawy podrażnienia oka lub powieki występuje, zaprzestać używania levobetaxolol i skontaktować się z lekarzem. Te objawy mogą oznaczać, że jesteś uczulony na levobetaxolol.

Levobetaxolol mogą spowodować niewydolność serca u niektórych pacjentów. Skonsultuj się z lekarzem od razu, jeśli masz ból w klatce piersiowej lub dyskomfort; rozszerzone żyły szyję skrajne zmęczenie, nieregularny oddech; nieregularne bicie serca; duszność; obrzęk twarzy, palców, stóp lub dolnej nogi; przyrost masy ciała, lub świszczący oddech.

levobetaxolol może powodować zmiany poziomu cukru we krwi. Również levobetaxolol może zatuszować oznaki niskiego poziomu cukru we krwi, takich jak szybkim tętnem. Skonsultuj się z lekarzem jeśli masz te problemy lub jeśli wystąpią zmiany w wynikach swoich badań krwi lub moczu cukru.

Upewnij się, że każdy lekarz lub dentysta, który traktuje cię wie, że używasz levobetaxolol. Być może trzeba przestać używać levobetaxolol kilka dni przed po operacji.

Środki ostrożności podczas korzystania z levobetaxolol

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność przerwy,

levobetaxolol Side Effects

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Jaskra, otwartego kąta Lumigan, tymolol okulistyczny, epinefryny okulistyczny, Xalatan, Travatan, Alphagan, brimonidynę okulistyczny, latanoprost okulistyczny, pilokarpina okulistyczny, AZOPT, Cosopt, Simbrinza, dorzolamid okulistyczny, trawoprost okulistyczny, Timoptic, bimatoprost okulistyczny, Travatan Z, Zioptan, Alphagan P betaksolol okulistyczny, Betimol, Trusopt, Betoptic, Istalol

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia levobetaxolol połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

levobetaxolol okulistyczny