Lac-Hydrin

mleczan amoniowy jest mieszanina kwasu mlekowego i wodorotlenku amonowego. mleczan amonu jest balsam.

mleczan amonu jest stosowany w leczeniu suchej, łuszcząca się, swędzącą skórę.

mleczan amonowy może być również używany do celów nie wymienionych w niniejszym przewodniku leków.

Należy przestrzegać wszystkich wskazówek na etykiecie medycyny i opakowania. Powiedz każdego z świadczeniodawców o wszystkich dolegliwościach, alergie, oraz wszystkich leków używanych.

Nie należy stosować tego leku, jeśli jesteś uczulony na mleczanu amonu, gliceryna, olej mineralny, glikol propylenowy, lub parabeny.

mleczan amonowy może być bardziej prawdopodobne, aby spowodować podrażnienie skóry u osób o jasnej lub wrażliwej skórze.

FDA ciąży kategoria C. Nie wiadomo, czy mleczan amonu miejscowego będzie zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajść w ciążę podczas stosowania tego leku.

Nie wiadomo, czy mleczan amonu miejscowo przenika do mleka matki lub jeżeli mogłoby to zaszkodzić dziecka pielęgniarskiej. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka karmi piersią dziecko.

Nie dawaj tego leku dla dziecka bez konsultacji z lekarzem.

Mleczan amonu stosuje się zwykle dwa razy dziennie. Użyj dokładnie zgodnie z zaleceniami na etykiecie, lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie stosować w większych lub mniejszych ilościach lub przez okres dłuższy niż jest to zalecane.

Wstrząsnąć postać balsamu tego leku studni tuż przed jej użyciem.

Myj ręce przed i po zastosowaniu tego leku, chyba że używasz go w leczeniu stanu ręki.

Nie stosować mleczan amonu do twarzy, chyba że lekarz zaleci.

Zadzwoń do lekarza, jeśli objawy nie ustępują, czy też gorzej podczas korzystania z mleczanu amonu miejscowego.

Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od wilgoci i ciepła.

jak tylko pamiętam stosować pominiętej dawki. Jeżeli zbliża się czas przyjęcia kolejnej dawki, należy poczekać potem do stosowania leku i opuścić pominiętą dawkę. Nie używać dodatkowego leku w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Przedawkowanie jest mało prawdopodobne z zastosowaniem mleczan miejscowego.

Nie należy przyjmować doustnie. mleczan miejscowego może być stosowany tylko na skórze. Nie należy stosować leku na otwarte rany lub na opalonej, windburned, suchej, popękanej lub podrażnioną skórę. Jeśli ten lek dostanie się do oczu, nosa, jamy ustnej, odbytnicy lub pochwy, spłukać wodą.

Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Przestań używać mleczanu amonu miejscowego i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli masz

ciężka zaczerwienienie lub pieczenie w którym zastosowano lek.

Częste działania niepożądane mogą obejmować

łagodna suchość lub podrażnienie skóry po zastosowaniu; lub

siniaki przebarwienia leczonej skóry.

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych i innych mogą wystąpić. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Można zgłosić skutki uboczne z FDA na 1-800-FDA-1088.

Jest mało prawdopodobne, że inne leki bierzesz doustnie lub wstrzykiwać będzie miało wpływ na stosowane miejscowo mleczan amonu. A wiele leków, mogą oddziaływać ze sobą. Powiedz każdego z pracowników służby zdrowia o wszystkich leków w użyciu, włączając receptę i ponad-the-counter leków, witamin i preparatów ziołowych.

 Cerner Multum, Inc Wersja: 5,03. Przejrzano dnia: 06.11.2013, 16:50:48.