jest badanie nasienia domu przydatna?

Testy główna spermy zmierzyć liczbę plemników – liczba plemników w płynie (nasienie) wytrysk podczas orgazmu. Badania te wydają się być skuteczne w pomiarze liczby plemników – jedno badanie sponsorowany przez producenta testu okazało się, że testy nie jak również liczby laboratorium plemników 95 procent czasu. Ale liczba plemników jest jedynym czynnikiem płodność mężczyzny.

Testy główna plemników wymaga człowieka do wytrysku do kubka zbiórki. Podczas procedury różnią do przenoszenia nasienia i po zakończeniu badania, wyniki są zazwyczaj dostępne w tak szybko jak 10 minut. Testy działa poprzez wykrywanie białka tylko w plemników. Jeżeli badanie nasienia w domu oznacza, że ​​stężenie plemników jest mniejsza niż 20 milionów plemników na mililitr (ujemnego), będziesz prawdopodobnie chciał skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pełnej oceny płodności. Jeśli test wskazuje, że liczba plemników jest ponad 20 milionów plemników na mililitr nasienia, twój stężenie plemników jest uważane za normalne.

Normalna liczba plemników, jednak nie wskazuje, czy jesteś płodna czy nie. Testy główna spermy tylko określenia stężenia plemników. Oni nie mierzą innych czynników. Wiele najczęstsze przyczyny niepłodności męskiej są pominięte przez testy w domu plemników. Typowa analiza nasienia wykonywane przez specjalistę niepłodność ocenia

Jeżeli obawiasz się o swojej płodności, uzyskać ocenę niepłodności. Powołując się na badania spermy domu może doprowadzić do opóźnień w poszukiwaniu odpowiedniej oceny płodności i leczenia.

Z