Jak pomóc dzieciom zachować zdrowie tips obniżyć ich szanse zachorowania na cukrzycę typu 2

Jak pomóc dzieciom zachować zdrowie: Porady obniżyć swoje szanse Pierwsze cukrzycy typu 2

Co to jest cukrzyca typu 2?

Życie z cukrzycą dla dorosłych; Życie z cukrzycą dla dzieci i młodzieży; Ryzyko i profilaktyka dla dorosłych; Ryzyko dla dzieci i młodzieży; Pracowników służby zdrowia; wspólnotowych organizacji

Informacje z efektow NDEP jest dostępna w temacie

Ten arkusz wskazówka jest dla rodziców, którzy mają dzieci, które są od 8 do 12 lat. Mówi o cukrzycy typu 2 i dlaczego niektóre dzieci mają większą szansę zachorowania na cukrzycę. To również daje świetne pomysły o tym, jak można pomóc dzieciom być aktywny i jeść zdrową żywność.

Niniejsza publikacja została sprawdzona przez efektow NDEP zasad językowych ślizgowych. Dowiedz się więcej o naszym procesie przeglądu.

Co sprawia, że ​​niektóre dzieci bardziej narażone na cukrzycę typu 2 niż inne dzieci?

Cukrzyca typu 2 jest poważną chorobą. Oznacza to, że poziom cukru we krwi jest zbyt wysoki. Jeśli stężenie cukru we krwi zbyt wysokie pozostać zbyt długo, może to doprowadzić do uszkodzenia serca, oczu, nerek, nerwów, a nawet zęby i dziąsła. W przeszłości, tylko dorośli dostał cukrzycą typu 2. Teraz niektóre dzieci i młodzieży są coraz cukrzycy typu 2.

Posiadanie mama, tata, siostra, brat, lub innego członka rodziny z cukrzycą; Mieć nadwagę; Nie jest aktywny; Ważenie 9 funtów lub więcej w chwili urodzenia; Rodzi się matka, która miała na cukrzycę w czasie ciąży; Będąc amerykańskim Indian, Alaska Native, African American, Ameryki, Azji Hiszpanie / Latino lub Islander Pacyfiku

Zapytaj dzieci, jak one chcą być aktywne. Co to jest zabawa dla nich? Jeśli nie mają pomysłów, można sugerować, że

Pomóc dzieciom być aktywny każdego dnia .; Bądź posiłki i przekąski, które są zdrowe i smakują .; Zabierz swoje dzieci na zakupy spożywczy. Naucz je jak czytać etykiety żywności, aby pomóc znaleźć zdrową żywność .; Limit wielkości porcji żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, cukru oraz soli .; Ograniczyć czas grać w swoje dzieci “w przedniej części komputera, tabletów, smartfonów i TV do 2 godzin dziennie .; Zapytaj lekarza, jeśli dzieci są w zdrowej wagi i jeśli mają one większą szansę zachorowania na cukrzycę typu 2 .; Bądź dobrym wzorem do naśladowania. Jedzenia zdrowej żywności i być aktywnym z dziećmi.

Twoje dzieci potrzebują około 60 minut aktywności dziennie. Oni nie muszą robić wszystkiego na raz. Na przykład, 20 minut, w czasie 3 razy na dzień jest w porządku.

Mają dzieci zaczynają się powoli. Wspierać ich. Niech wiedzą, ważne jest to, aby po prostu ruszać! Można je dodać większą aktywność w każdym tygodniu.

Bycie aktywnym pomaga dzieciom

Bądź bardziej aktywny .; Jedz zdrowo.

Budować mięśnie i spalić dodatkowe tłuszczu; Rosną mocnych kości i pobyt flxible; Czuć się dobrze i lepiej spać; Bądź w zdrowej wagi

Mogą

Porozmawiaj ze swoimi dziećmi o tym, jak oni myślą, że mogą jeść zdrowiej. Zrób listę razem. Oto kilka wskazówek, które warto m.in.

Oto kilka prostych, zdrowe przekąski

Co możesz zrobić?

Możesz

W Stanach Zjednoczonych Departament Zdrowia i Narodowego Programu Edukacji Diabetes Usług Społecznych “(NDEP) jest wspólnie sponsorowany przez theernment zumienia) i theernment () przy wsparciu ponad 200 organizacji partnerskich.

lipiec 2014

Informacje z efektow NDEP jest dostępna w temacie

Co dzieci mogą zrobić, aby być zdrowym?

Dokonaj dobrego wyboru żywności; Jedz zdrowe przekąski; Przyjęcie zdrowych nawyków żywieniowych

Jedz pokarmy, które są bogate w błonnik, takich jak całego ziarna chleba i zbóż, brązowy ryż, soczewica, fasola, owoce i warzywa .; Jedz pokarmy o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans, takie jak chude mięso, drób bez skóry, ryby i beztłuszczowej lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu, jogurt, ser .; Jeść pieczone, pieczonej lub grillowanych potraw zamiast smażonych potraw .; Jedz pokarmy, które mają niską zawartość soli, takich jak owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Nie dodawać soli do żywności .; Jedz dużo warzyw. Na przykład, zrobić sałatkę z zielonych liściastych, marchew, pomidory, i papryki. Stosować 2 łyżki lub mniej opatrunku niskotłuszczowego .; Pij wodę zamiast słodkich napojów, takich jak napoje gazowane, napoje sportowe i soku owocowego.

Kawałek owoców takich jak jabłka lub banana; Plasterek toast z 1 łyżką masła orzechowego; Filiżanka niskotłuszczowe lub beztłuszczowe jogurty; Surowe warzywa, takie jak marchew czy seler z salsą

Zjedz śniadanie, obiad i kolacja codziennie .; Część Limit wielkości po zjedzeniu posiłku. Wypełnić połowę talerzu z owoców i warzyw. Napełnij jedną czwartą z chudego białka, takie jak kurczak lub indyk bez skóry lub fasoli. Napełnij jedną czwartą z pełnego ziarna, na przykład w postaci brązowego ryżu lub makaronu całego pszenicy. Wypić filiżankę niskotłuszczowe lub beztłuszczowe mleko z posiłku .; Limit desery, takie jak ciastka i lody tylko 1 lub 2 razy w tygodniu .; Włącz telewizor i inne urządzenia są wyłączone podczas posiłków. Ciesz się jedzenie i rozmowy z członkami rodziny.

Istnieją sposoby, można pomóc dzieciom zachować zdrowie i zmniejsza ich szanse zachorowania na cukrzycę typu 2 .; Spróbuj idee zawarte w tej Karcie końcówki .; Dowiedz się, jak dzieci lubią być aktywna i wspierać ich effrts .; Porozmawiaj ze swoimi dziećmi o tym, jak Twoja rodzina może jeść zdrową żywność.

Jak dzieci mogą być aktywne?

Życie z cukrzycą dla dorosłych; Życie z cukrzycą dla dzieci i młodzieży; Ryzyko i profilaktyka dla dorosłych; Ryzyko dla dzieci i młodzieży; Pracowników służby zdrowia; wspólnotowych organizacji

Ile działalność powinna dzieciom dostać?

Jak aktywność fizyczna pomaga?

Jak dzieci mogą dobrze zjeść?

Jakie są dobrym wyborem żywności?

Jakie są zdrowe przekąski?

Jakie są zdrowe nawyki żywieniowe moja rodzina może spróbować?