iwermektyna stosowania miejscowego

Klasa terapeutyczna: przeciwrobacze

Używa Dla iwermektyną

Klasa chemiczna: Awermektyna

Iwermektyny 1% krem ​​do stosowania miejscowego stosuje się do leczenia zmian trądziku różowatego. Trądzik różowaty to choroba skóry, która powoduje zaczerwienienie i krosty na nosie, policzkach, brodzie i czole.

iwermektyna jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla iwermektyny, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowe lub reakcja alergiczna na iwermektynę ani żadnych innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazano, specyficzne problemy pediatryczne, które ograniczają użyteczność iwermektyny miejscowego płynu u dzieci. Jednak nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 6 miesiąca życia.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków iwermektyny miejscowego kremu w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Przed użyciem iwermektynę

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność iwermektyny miejscowego w podeszłym wieku.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Użyj iwermektynę dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż zalecił to lekarz. Nie należy zmieniać leczenia bez sprawdzania najpierw z lekarzem.

iwermektyna jest wyposażony w ulotce informacyjnej dla pacjenta. Przeczytać i postępować zgodnie z instrukcjami starannie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Aby korzystać Sklice ™ miejscowym balsam

Aby korzystać Soolantra ™ miejscowo krem

Dawka iwermektyny będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki iwermektyny. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Dla pacjentów stosujących Sklice ™

Dla pacjentów stosujących Soolantra ™

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Prawidłowe użycie iwermektyną

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Trądzik różowaty doksycyklina, metronidazol miejscowego, brimonidynę miejscowego, Lotemax, iwermektyny miejscowego, MetroGel, Finacea, Vibramycin, Oracea, Alrex, Doryx, Soolantra

Środki ostrożności podczas korzystania z iwermektynę

Wszy iwermektyny miejscowego, permetryna miejscowego, Elimite, miejscowego kwas octowy, Sklice, Nix, lindan miejscowego, RID, Malationu miejscowego spinosad miejscowego, Ovide

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia iwermektyny do łączenia z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Iwermektyna Side Effects

iwermektyna miejscowego