Hydron PSC

Używa Dla Hydron PSC

Klasa terapeutyczna: przeciwkaszlowe, opioidami / antyhistaminowe / zmniejszający przekrwienie Combination

Farmakologiczna Klasa: Chlorpheniramine

Klasa chemiczna: Hydrocodone

Hydrocodone jest narkotykiem przeciwkaszlowe (tłumiące kaszel). Działa bezpośrednio na środku kaszlu w mózgu, w leczeniu kaszlu. Chlorfeniramina to środek przeciwhistaminowy, który jest wykorzystywany do łagodzenia lub zapobiegania objawy alergii. Pseudoefedryna jest lek zmniejszający przekrwienie, co zmniejsza przekrwienie nosa przez zwężenie naczyń krwionośnych oraz zmniejszenie przepływu krwi przez kanał nosowy.

Gdy hydrokodon jest używany przez długi czas, może okazać się zwyczaj formowania, co powoduje uzależnienie fizyczne i psychiczne. Jednak ludzie, którzy mają ciągły kaszel i uczucie zatkanego nosa nie powinien pozwolić strach przed uzależnieniem od utrzymania ich używania narkotyków w celu złagodzenia ich kaszel. uzależnienie psychiczne (nałóg) nie jest prawdopodobne, gdy narkotyki są używane do tego celu. Uzależnienie fizyczne mogą prowadzić do skutków ubocznych wycofanie jeżeli leczenie zostanie przerwane nagle. Jednakże, ciężkie działania niepożądane cofnięcie zazwyczaj można zapobiec przez stopniowe zmniejszenie dawki w okresie przed leczeniem jest całkowicie zatrzymana.

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Przed użyciem Hydron PSC

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Zastosowanie Zutripro ™ nie jest wskazany u dzieci w wieku poniżej 18 lat. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność Zutripro ™ w podeszłym wieku. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na problemy z nerkami związanych z wiekiem, co może wymagać ostrożności i dostosowanie dawki u pacjentów przyjmujących ten lek.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z którymkolwiek z poniższych nie jest zwykle zalecane, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają hydrokodon, chlorfeniramina i pseudoefedrynę. To nie może być specyficzny dla Hydron PSC. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Przyjmować tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie bierz go więcej, nie bierz go częściej, a nie przyjmować go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione. Jeśli zbyt wiele tego leku jest brane przez dłuższy czas, może stać się zwyczaj formowania (powodując uzależnienia psychicznego lub fizycznego) lub spowodować przedawkowanie.

Zmierzyć płyn doustny prawidłowo używając oznaczony miarka, strzykawkę, lub medycyny kielich. Przeciętny łyżeczki gospodarstwo domowe nie może posiadać odpowiednią ilość płynu. Należy zapytać farmaceutę, aby uzyskać instrukcje do pomiaru odpowiednią dawkę leku.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Prawidłowe użycie hydrokodon, chlorfeniramina i pseudoefedryny

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w trakcie używania tego leku. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować do jej podjęcia. Jeśli objawy nie ustępują lub jeśli gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Nie należy stosować leku, jeśli używano inhibitor MAO (MAO) takie jak Eldepryl®, Marplan®, Nardil® lub Parnate® w ciągu ostatnich 14 dni.

Objawy przedawkowania to: silne zawroty głowy lub osłabienie, duszność, powolne bicie serca lub oddechu, drgawki, i zimno, wilgotna skóra. W przypadku przedawkowania, należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Ten lek może być zwyczaj formowania. Jeśli czujesz, że lek nie działa tak dobrze, nie używać więcej niż zalecana dawki. Skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania instrukcji.

Ten lek może powodować zawroty głowy lub senność. Upewnij się, że wiesz, jak reagują na ten lek, zanim dysk, obsługiwać maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są zawroty głowy, czy nie czujność.

Środki ostrożności podczas używania Hydron PSC

Lek ten doda się do skutków alkoholu i innych leków działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (które może doprowadzić do senności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi). Niektóre przykłady OUN są leki przeciwhistaminowe lub lekarstwem na alergie lub przeziębienia; środki uspokajające, środki uspokajające lub medycyny śpi; inny lek na receptę lub ból narkotyków; lek na drgawki lub barbituranami; zwiotczających lub anestezjologii, w tym niektóre środki znieczulające stomatologicznych. Przed zastosowaniem każdego z tych leków podczas stosowania tego leku skontaktować się z lekarzem.

Korzystanie narkotyki przez dłuższy czas może prowadzić do poważnych zaparcia. Aby temu zapobiec, lekarz może skierować cię do podjęcia środków przeczyszczających, pić dużo płynów lub zwiększenie ilości błonnika w diecie. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami ostrożnie, ponieważ kontynuuje zaparcia mogą prowadzić do poważniejszych problemów.

Stosowanie leku podczas ciąży może spowodować wystąpienie zespołu abstynencyjnego u noworodka w swoich noworodków. Należy poinformować lekarza od razu, jeśli dziecko ma następujące objawy: zaburzenia rytmu snu, biegunka, gorączka, piskliwy płacz, drażliwość, drgawki lub drżenie, wymioty, utrata masy ciała lub brak przyrostu masy ciała.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Hydron PSC Side Effects

chlorfeniramina / hydrokodon / pseudoefedryna

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

CSA Harmonogram 2 Duży potencjał nadużywania

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Klasyfikacja WADA Klasa Antydopingowej WADA

Kaszel i przekrwienie błony śluzowej nosa Promethazine VC z kodeina, Bromfed DM, Mucinex D bromfeniramina / dekstrometorfanu / pseudoefedryny, Coricidin HBP Kaszel i zimna, Mucinex Fast-Max Severe Congestion & Kaszel, Vicks Nyquil Severe Cold & Flu, Tusnel, Vicks Nyquil Kaszel, Resperal -DM, ROBITUSSIN Nocnych Kaszel DM, Vicks Dayquil Cold & Flu Ulga, guaifenesin / fenylefryny, dekstrometorfan / guaifenesin / fenylefryny, Dimetapp dzieci Cold & Kaszel, deconex DMX, Tuzistra XR, ROBITUSSIN zimno kaszel i grypę, Rynex DM, dekstrometorfan / guaifenesin / pseudoefedryna, Coldcough syrop, Capmist DM

 lub udać się dołączyć do / hydrokodon / grupę wsparcia pseudoefedryny Chlorpheniramine połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.