hydrokodon i chlorfeni (droga pokarmowa) środki ostrożności

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w trakcie używania tego leku. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować do jej podjęcia. Jeśli objawy nie ustępują lub jeśli gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Nie należy stosować leku, jeśli używano inhibitor MAO (MAO) takie jak Eldepryl®, Marplan®, Nardil® lub Parnate® w ciągu ostatnich 14 dni.

Ten lek może być zwyczaj formowania. Jeśli czujesz, że lek nie działa tak dobrze, nie używać więcej niż zalecana dawki. Skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania instrukcji.

Ten lek może powodować zawroty głowy lub senność. Upewnij się, że wiesz, jak reagują na ten lek, zanim dysk, obsługiwać maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są zawroty głowy, czy nie czujność.

Lek ten doda się do skutków alkoholu i innych leków działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (które może doprowadzić do senności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi). Niektóre przykłady OUN są leki przeciwhistaminowe lub medycynie alergii lub przeziębienia, środki uspokajające, środki uspokajające lub medycyny snu, innych leków na receptę lub narkotyków bólu, medycynie napadów lub barbiturany, środki zwiotczające mięśnie, lub anestezjologii, w tym niektóre środki znieczulające stomatologicznych. Przed zastosowaniem każdego z tych leków podczas stosowania tego leku skontaktować się z lekarzem.

Używanie tego leku może spowodować poważne zaparcia. Aby temu zapobiec, lekarz może skierować cię do podjęcia środków przeczyszczających, pić dużo płynów lub zwiększenie ilości błonnika w diecie. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami ostrożnie, ponieważ kontynuuje zaparcia mogą prowadzić do poważniejszych problemów.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.