hydrokodon, chlorfeniramina i pseudoefedryna (droga pokarmowa) opis i nazwy firmowe

Kanadyjski Marka

Hydrocodone, chlorfeniramina, a kombinacja pseudoefedryna jest stosowany w leczeniu kaszlu i przekrwienie błony śluzowej nosa związanego z przeziębienia i górnych alergii oddechowych u osób dorosłych w wieku 18 lat i starszych.

Hydrocodone jest narkotykiem przeciwkaszlowe (tłumiące kaszel). Działa bezpośrednio na środku kaszlu w mózgu, w leczeniu kaszlu. Chlorfeniramina to środek przeciwhistaminowy, który jest wykorzystywany do łagodzenia lub zapobiegania objawy alergii. Pseudoefedryna jest lek zmniejszający przekrwienie, co zmniejsza przekrwienie nosa przez zwężenie naczyń krwionośnych oraz zmniejszenie przepływu krwi przez kanał nosowy.

Gdy hydrokodon jest używany przez długi czas, może okazać się zwyczaj formowania, co powoduje uzależnienie fizyczne i psychiczne. Jednak ludzie, którzy mają ciągły kaszel i uczucie zatkanego nosa nie powinien pozwolić strach przed uzależnieniem od utrzymania ich używania narkotyków w celu złagodzenia ich kaszel. uzależnienie psychiczne (nałóg) nie jest prawdopodobne, gdy narkotyki są używane do tego celu. Uzależnienie fizyczne mogą prowadzić do skutków ubocznych wycofanie jeżeli leczenie zostanie przerwane nagle. Jednakże, ciężkie działania niepożądane cofnięcie zazwyczaj można zapobiec przez stopniowe zmniejszenie dawki w okresie przed leczeniem jest całkowicie zatrzymana.

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Ciecz, tablet; Zawieszenie; Rozwiązanie; Syrop; Capsule

Ten produkt jest dostępny w następujących postaciach dawkowania