hurricaine

Używa Dla Hurricaine

Klasa terapeutyczna: znieczulający, Lokalny

Klasa chemiczna: Amino Ester

Lek ten jest dostępny bez recepty, jednak lekarz może mieć specjalne instrukcje dotyczące właściwego użytkowania i dawkę dla swojego problemu medycznego.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków pastylek anestezyny w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone u dzieci poniżej 5 roku życia.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków anestezyny u pacjentów geriatrycznych.

Przed użyciem Hurricaine

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają benzokainę. To nie może być specyficzny dla Hurricaine. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Stosować ten lek dokładnie według zaleceń lekarza. Nie należy stosować większej dawki leku, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas niż jest to wskazane. Aby to zrobić może zwiększać ryzyko wchłaniania do organizmu i ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Lek powinien być stosowany tylko w przypadku problemów leczony przez lekarza lub warunków wymienionych w kierunkach pakietów. Przed użyciem innych problemów skontaktować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli uważasz, że zakażenie może być obecny.

Nie należy stosować leku dłużej niż 2 dni, bez sprawdzania najpierw z lekarzem.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jeśli twój stan nie poprawi się w ciągu 7 dni, lub jeśli staje się gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli zaczniesz mieć poważny ból gardła lub ból gardła, który występuje z wysoką gorączką, bólem głowy, nudności lub wymioty. Te być może objawy infekcji.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Prawidłowe użycie anestezyny

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność Rx / OTC Rx i / lub OTC

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Jamy ustnej i zębów Warunki benzocaine miejscowego, Orajel, Anbesol, Orabase, Cepacol Podwójny Relief Ból gardła, benzo-Jel, Detane, KANK-a, Anbesol niemowląt

Ból miejscowe gardła benzocaine, mentol miejscowego, fenol miejscowego, Chloraseptic Ból gardła Spray, Cepacol ból gardła, Chloraseptic ból gardła do ssania, benzocaine / dekstrometorfan, Cepacol Podwójny Relief ból gardła, Alka-Seltzer Plus Zimna Formuła musujące oryginalne tabletki musujące, hale Mentho-Lyptus Krople

Środki ostrożności podczas korzystania Hurricaine

Hurricaine Side Effects

Hurricaine (benzocaine miejscowo)