Byłem przerażony przekazywania łuszczycy moim dzieciom

Ros Foreman, w wieku 56, gdy wywiad, miała ciężką łuszczycę od dzieciństwa. Tutaj opowiada o tym, jak ciąża, słońce i leki pomogły.

“Gdybym mogła mieć jedno życzenie się spełni, to będzie mieć jasne łokcie i kolana

“Ja zdiagnozowano łuszczycę, kiedy miałem dziewięć lat. Ja już pomijam do szkoły i przewrócił i pasły kolana i łokcie. W pasie nie leczyć i w krótkim czasie, moje nogi i ramiona były pokryte łuszczycą.

“Diagnoza nie była zaskoczeniem. Łuszczyca jest uruchamiana w mojej rodzinie. Moje ciocie i wujkowie po obu stronach miał go – jeden wuj był tak poważnie narażony że był regularnie hospitalizowany.

Suchy upał i słońce pomaga na łuszczycę

“Losy mojej rodziny ma astmę też, i istnieje silny związek między astmy i łuszczycy, mój brat zmarł po ciężkim ataku astmy, gdy miał 13 lat (miałem dziewięć lat).

“To było trudne dorastanie z łuszczycą. Cierpiałem w szkole, ponieważ jesteś postrzegany jako “dziwnym” dziecka, a to mnie bardzo nieśmiała i hamował.

“Byłem w tył iw przód, aby lekarze i cały czas próbowali wszystkie zwykłe płyny i mikstury, ale tylko trochę pomogło.

“Przełom nastąpił w moich wczesnych lat 20., kiedy mój mąż miał możliwość pracy i przeniósł się do południowej Kalifornii. W ciągu sześciu miesięcy od przyjazdu, moja łuszczyca już praktycznie zniknął. Suchy, słoneczny, ciepły klimat – i jest w stanie chodzić w szortach i koszulkach przez cały czas – naprawdę pomogło.

“Po siedmiu latach wróciliśmy do Wielkiej Brytanii iw ciągu kilku miesięcy moja łuszczyca wrócił – iz nawiązką. To było ze mną odkąd większość czasu.

“Miałem kursów terapii światłem UV, które pomagają czasowo, a ja teraz przy leczenia doustnego o nazwie metotreksat, który zdecydowanie hamuje objawy. Ale nie wiem, co się wydarzy w przyszłości. Moja łuszczyca wydaje się być coraz gorzej z wiekiem. ”

Ciąża i łuszczycy

Oprócz fizycznych wyzwań życia z oraz leczenia łuszczycy, Ros mówi warunek naprawdę dostaje ją psychicznie.

“Jestem naturalnie towarzyskim, ale czasami zamykam się w domu i pogrążyć się w głębokim, ciemnym miejscu. I często nie czują się dobrze ze sobą i moje zaufanie spada na dno.

“To smutne, ale czuję, że to ogranicza swoje życie na wiele sposobów. Na przykład, zawsze chciała być stewardessą, kiedy byłem młodszy, ale wiedziałam, że nigdy nie zabierzesz mnie ze względu na moją skórę. ”

Ros wspomina, że ​​była absolutnie skamieniały posiadania dzieci w przypadku zdała łuszczyca i inne choroby związane jak astma, na nich. “To był wielki, wielki rozpatrzenie i odłożyć ciążę przez 10 lat, bo nie chcą mieć żadnych dzieci do tej strasznej choroby i musiał przejść przez to, co mam.

“Na szczęście, postanowiłem iść do przodu i teraz mam trzech synów – z których żaden nie ma łuszczycę w tej chwili, na szczęście. Paradoksalnie, moja łuszczyca poprawie w czasie ciąży.

Nawilżające i diety

Roz, który jest od Woking, Surrey, mówi, że opiera się na codziennej pielęgnacji skóry reżimu oprócz swoich leków.

“Codziennie stosuje kremy nawilżające na całym ciele, najlepiej rano, w południe i wieczorem. Jest to czasochłonne i brudny, ale muszę to zrobić. Ja też omijać kwaśnych napojów, takich jak sok pomarańczowy, ponieważ myślę, że sprawia, że ​​gorzej w moim przypadku.

“Pogoda robi dużą różnicę. Mroźne zimy są najgorsze możliwe klimat dla mnie. Pokrycie z warstw ubrań i mający na ogrzewaniu oznacza moja skóra odwadnia i muszę stale nawilżać, która jest bardzo czasochłonna.

Wiosna i lato są o wiele ładniejszy, bo moja skóra poprawia się z ciepłem i łatwiej dbać o moją skórę, gdy mam na sobie letnie ubrania.

Czytaj więcej o łuszczycy.

18/02 /

18/02 /

Aktor i komik Toby Hadoke opowiada o życiu z ciężką łuszczycą i daje mu wskazówki dotyczące przejęcia kontroli tego przykrego stanu skóry

Zachować zdrową skórę w każdych warunkach pogodowych. Plus wspólne choroby skóry i zabiegi, w tym trądzik

Maria Anioł opowiada o dorastaniu ze znamieniem na twarzy i jak Changing Faces usługę kamuflażu skóry pomógł

Łuszczyca: “Nie cierpią w milczeniu

Chronić zdrową skórę

kamuflaż skóry: historia Marii