bóle stawów dogłębnej

Bruceloza jest chorobą zakaźną, która rozprzestrzenia się ze zwierząt na ludzi, głównie poprzez niepasteryzowanego nabiału. Podróżni powinni zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć zakażenia.

Celiakia jest immunologiczna reakcja na gluten, białko znajdujące się w niektórych środkach spożywczych. W efekcie, jednostka jest w stanie wchłonąć kilka ważnych składników odżywczych.

zespół Churga-Straussa jest rzadkim zaburzeniem charakteryzujący się zapaleniem naczyń krwionośnych, która wpływa na narządy w całym organizmie. Astma jest najczęstszą znak.

Kompleks zespół bólowy jest przewlekłą, bolesna choroba, która zwykle dotyka rękę lub nogę, który niedawno został ranny lub zainfekowany.

Cios do stawu może zdezorganizować kości, które spełniają w tym stawie. Nie próbuj popping ich z powrotem na swoje miejsce samemu. Skorzystać z pomocy lekarskiej.

Zapalenie mózgu zapalenie mózgu, zwykle spowodowanego przez zakażenie wirusowe. Ciężkie przypadki mogą spowodować uszkodzenie mózgu, a nawet śmierć.

Rzeżączka jest wysoce zaraźliwą infekcją przenoszoną drogą płciową. Bez leczenia, może doprowadzić do poważnych powikłań.

Choroba Kawasaki – główną przyczyną nabytej choroby wieńcowej u dzieci – powoduje stan zapalny ściany tętnicy w całym organizmie. Wpływa dzieci poniżej 5 roku życia.

Jeden z najgroźniejszych chorób 20. wieku, polio została wyeliminowana z krajów rozwiniętych, ale pozostaje zagrożeniem w mniej rozwiniętych krajach.

Pulmonary fibrosis wyniki od blizny, która tworzy się w płucach. To wpływa na zdolność do oddychania i uzyskania wystarczającej ilości tlenu.

Reaktywne zapalenie stawów jest chorobą zapalną, która rozwija się w odpowiedzi na zakażenie w innej części ciała.

Gorączka reumatyczna, choroba zapalna wywołana przez nieleczonej lub źle leczonej anginy, może spowodować trwałe uszkodzenie serca.